Dveře v souznění s přírodou

Snažíte se jít s dobou a sebe i své blízké chránit před „Éčkama” a jinými dalšími chemikáliemi? Víte, že i ze dveří se mohou uvolňovat různé chemikálie jako třeba formaldehyd? Ne však ze dveří PRÜM, které splňují požadavky jak na hezké, komfortní, ale i zdravé bydlení.

Vliv dveří PRÜM na životní prostředí

V současné době nejpopulárnějším povrchem dveří je povrch CPL (střednětlaký laminát ), který je vyhledávaný hlavně pro své jedinečné vlastnosti. Jedná se o materiál vysoce odolný proti mechanickému namáhání: proti poškrábání, nárazu i proti oděru. Speciální svrchní vrstva zajišťuje také odolnost vůči vlhkosti, teplu a samozřejmě proti nečistotám. Tyto inovativní povrchové vlastnosti a velký výběr dekorů dělá z CPL dveří ideální řešení pro všechny interiéry. Díky nadčasovému designu dveří PRÜM otevřete váš interiér novému zdravému stylu bydlení.

Co je dobré vědět:
Téměř výhradní použití laků bez rozpouštědel je pro nás samozřejmostí. Všechny naše výrobky jsouTestovány na škodlivé látky“ – certifikace LGA. PRÜM je jedním z prvních výrobců dveří, který má osvědčení vlivu na životní prostředí svých výrobků. Dveře PRÜM jsou PEFC a FSC certifikované a přispívají tak i k zodpovědnému lesnímu hospodářství. Použitím vysoce kvalitních akrylátových laků, šetrných k životnímu prostředí zajišťujeme minimální dopad na životní prostředí. O kvalitě dveří PRÜM se můžete přesvědčit na vlastní oči u našich PRÜM Partnerů.   Vliv dveří PRÜM na životní prostředí    tablet_2