Interiérové dveře mohou váš domov ozdobit jako dokonalý šperk

Designové dveře a zárubně PRÜM

Ve svých představách o krásném interiéru s originálními dveřmi již nemusíte slevit. Chcete vnímat příjemnou strukturu materiálu, vybírat z několika modelových řad a různých typů i dekorů při zachování vysoké kvality a to vše za přijatelné ceny? Pak jsou dveře PRÜM správnou volbou. Najdete u nás dveře jednokřídlé, dvoukřídlé, otočné, posuvné i dveře atypických rozměrů s různým designem, nabídkou dřevin a bohatou barevnou paletou. Vše navíc s velikým výběrem skel a zasklívacích lišt. Samozřejmostí jsou k interiérovým dveřím obložkové zárubně v různých variantách.

Zleva - Stil ST4 CPL Touch pinie, Stil STL4/4 CPL Touch pinie, sklo Parsol...

Zleva – Stil ST4 CPL Touch pinie, Stil STL4/4 CPL Touch pinie, sklo Parsol bronz, posuvný systém MOVE

Dveře Royal 1D

Pokud souhlasíte s mottem, že krása je v jednoduchosti, do modelové řady dveří Royal 1D se zamilujete na první pohled. Jsou elegantní, s čistými liniemi, kterým vsazené nerezové pásky dají punc dokonalosti. S novými povrchy CPL Pera creme, mokka, grey a dark nasadily hodně vysokou laťku. Moderním interiérům prostě slušet musí. A je úplně jedno, jestli zvolíte tón v tónu s barvou podlahy, nebo jste milovník kontrastů. Vašemu domu či bytu dodají nový rozměr.

Novinka 3D povrch dveří

O dalším rozměru ví své letošní novinka, která dokazuje, že povrch dveří může mít i 3D rozměr. Svoji nabídku povrchových úprav dveřních křídel jsme rozšířili o nový 3D dekory, které s sebou přináší nevšední designový pohled pro každý interiér.

Navíc jsou tyto povrchy velice příjemné na dotyk – dveřní křídlo není hladké, 3D struktura s imitací dřevních vláken evokuje strukturu přírodních materiálů a přitom mechanická odolnost je shodná s laminovým povrchem. 3D povrch dveří lze využít pro interiérové dveře, protipožární dveře či dveře vstupní.

Jako první PRÜM do nabídky zařadil nový 3D povrch CPL Touch Pinie a Touch Dub. Moderní design těchto dveří krásně ladí se současnou nabídkou bytových doplňků.

Zleva: Royal 131 CPL Pera mokka, Royal  154 CPL Pera creme, Royal 151 CPL Pera...

Zleva: Royal 131 CPL Pera mokka, Royal 154 CPL Pera creme, Royal 151 CPL Pera grey a Royal 132 CPL Pera dark

Přesvědčte se o kvalitě dveří na vlastní oči

Krásu vidíte na první pohled. Ale o kvalitě je třeba se přesvědčit. To platí i u dveří. Je dobré vidět dveře na vlastní oči, seznámit se s detailním řezem, sáhnout si na strukturu povrchu, ale také vnímat dveře v prostoru. To všechno vám umožní naše vlastní vzorkové prodejny PRÜM v Brně, Ostravě nebo v Bratislavě či PRÜM partnerské prodejny na různých místech ČR.

PRÜM kromě kvality a designu boduje také v dodacích lhůtách. Termíny dodání jsou již od dvou týdnů!

Chcete-li otevřít nové designové dveře, je teď pravá chvíle pro jejich výběr a objednávku.

logo PRÜM

Skladový program – rychlé termíny dodání již od 2 týdnů.

Celý článek v upravené verzi naleznete taktéž v tištěné verzi časopisu 02/2014 (dubnové vydání) Roubenky a jiné stavby ze dřeva.

http://www.roubenkyajinestavbyzedreva.cz