Soutěž: Staň se Klikařem a leť s námi na Seychely

Kup si jakýkoliv produkt ze sortimentu dveřního kování M&T, odpověz na kvízovou otázku a pošli kopii dokladu o zaplacení (daňový doklad), nalaď si rádio Evropa 2 a čekej, jestli vyhlásíme právě tebe. Na doklad napiš čitelně: Jméno a příjmení, poštovní adresu, telefonní číslo a odpověď na kvízovou otázku. Takto vyplněný doklad pošli buď poštou na adresu: M+T s.r.o., ul. Chlístovská 3, 549 01 Nové Město nad Metují – Spy nebo e-mailem na adresu info@kliky-mt.cz a nezapomeň na poštovní obálku nebo do předmětu emailové zprávy uvést slovo SOUTĚŽ.

Informace o soutěži

Soutěží se o týdenní pobyt pro 2 osoby v privátním resortu na ostrově Mahe, Seychely, all inclusive, kde v ceně je vše včetně dopravy a přepravy z místa bydliště na ostrov a zpět. (na místě bude k dispozici non-stop delegát).
Vyhrává se 4x během roku 2014 živě na rádiu Evropa 2 v týdnech od 10. 2., 21. 4. 2014.  

Výrobky M&T lze zakoupit přímo u výrobce www.kliky-mt.cz/eshop, na showroomech v Praze, Brně, Plzni a u všech dobrých výrobců a prodejců dveří po celé České republice, včetně specializovaných prodejen kování.

Kvízová otázka

Kolik sad dveřních klik se prodalo v roce 2013 ve společnosti M&T?

Podmínky soutěže

  1. Zájezd vyhrává jeden soutěžící a s sebou si může vzít kohokoliv, podmínkou je věk minimálně 18let jednoho z výherců
  2. Výherce musí odletět do 6 (šesti) měsíců od získání výhry v termínu dle dohody
  3. Z losování budou vyřazeny duplicitně zaslané doklady
  4. Zaslaný doklad (daňový doklad) musí obsahovat sortiment M&T – ověřte si tuto skutečnost při nákupu kování a doplňků M&T 

Soutez Seyschely